Gürcüstan hökuməti yeni koronavirus infeksiyasına qarşı əsas ehtiyat tədbirlərinə dair məlumat yerləşdirmişdir
Nazirlər Kabinetinin yanında operativ qərargahın məlumatıTədbirlər">
Cari ilin fevral ayının 24-da Azərbaycan Respublikasının Batumi şəhərindəki Baş Konsulluğu tərəfindən “Sheraton” mehmanxanasında Xocalı soyqırımının 28-ci ildönümünə həsr olunmuş mərasim keçirilmişdir.
Təhsil sahəsində beynəlxalq əməkdaşlıq.
Azərbaycan Respublikasının Batumi şəhərindəki Baş Konsulluğu tərəfindən 1990-cı il 20 Yanvar faciəsi qurbanlarının xatirəsi Günü keçirmişdir.
Azərbaycan Respublikasının Gürcüstanın Batumi şəhərindəki Baş konsulluğu tərəfindən 11 dekabr 2019-cı il tarixində “Sheraton” mehmanxanasında Ulu öndər Heydər Əliyevin anım mərasimi keçirilmişdir.
Cari ilin sentyabr ayının 30-da Azərbaycan Respublikasının Batumi şəhərindəki Baş Konsulluğu tərəfindən Batumi şəhərində “Şeraton” mehmanxanasında Azərbaycan Diplomatik Xidmətinin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş təntənəli mərasim keçirilmişdir.
MADE in AZERBAIJAN, Companies, products
QDİƏT Parlament Məclisinin 53-cü Hüquqi və siyasi məsələlər üzrə və 52-ci İqtisadi, texnologiya və ekoloji məsələlər üzrə komitə iclasları
Cari ilin 14 may tarixində Azərbaycan Respublikasının Batumi şəhərindəki Baş Konsulluğu tərəfindən Batumi şəhərinin “Şeraton” mehmanxanasında 28 may - Respublika Günü və Ulu Öndərin anadan olmasının 96-cı ildönümünü münasibətilə təntənəli mərasim keçirilmişdir.