Mətbuat şərhi 30 aprel 2026
30 aprel 2026 cı ildə Batumi şəhərində keçirilən 17-ci Beynəlxalq Turizm və Otel Avadanlıqları Sərgisində (EBIT 2026) Azərbaycan Respublikasının Batumidəki baş konsulu Fuad Əzizov iştirak etmişdir.
Tədbir çərçivəsində turizm və otelçilik sahəsində beynəlxalq əməkdaşlıq imkanları müzakirə olunmuş, regional əlaqələrin inkişafının əhəmiyyəti vurğulanmışdır.

Press release 30 April 2026
On 30 April  2026  Consul General of the Republic of Azerbaijan in Batumi Fuad Azizov, participated in the 17th International Tourism and Hotel Equipment Exhibition (EBIT 2026) held in Batumi .
Within the framework of the event, international cooperation opportunities in the field of tourism and hospitality were discussed, and the importance of developing regional relations was emphasized.