19.03.2025-ci il tarixində Gürcüstanın Batumi şəhərində Azərbaycan Respublikasının Baş Konsulluğunun təşkilatçılığı və dəstəyi ilə Batumi şəhərində Novruz bayramına həsr edilmiş tədbir keçirilib.
Azərbaycanın Batumidəki Baş konsulluğu Acarıstanda aztəminatlı ailələrə yardım edib
13.03.2025-ci il tarixdə, Acarıstanın Mədəniyyət naziri Eliso Bolkvadze Azərbaycanın Batumidəki baş konsulu Fuad Əzizovu qəbul edib.
12.03.2025-ci il tarixdə, Baş Konsulluğun təşəbbüsü ilə Batumi Dövlət Dəniz Akademiyasının rektoru Murtaz Devadze ilə baş konsul Fuad Əzizov arasında Akademiyanın inzibati binasında görüş keçirilmişdir.
06.03.2025-ci il tarixdə, Gürcüstan Veteranları ilə məsələlər üzrə Dövlət Xidmətinin rəhbəri Koba Kobaladzenin və SOCAR Kulevi Qara Dəniz Terminalının rəhbəri İlqar Əlizadənin, həmçinin, Baş konsul F.Əzizovun da iştirakı ilə xidmətin Poti şəhərindəki nümayəndəliyində görüş keçirilmişdir.
28.02.2025-ci il tarixdə, Baş Konsulluğun təşəbbüsü ilə Gürcüstan Müsəlmanları İdarəsinin Qərbi Gürcüstan müftisi Hacı Adam Şantadze ilə baş konsul Fuad Əzizov arasında qurumun Batumi ofisində görüş keçirilmişdir.
21.02.2025-ci il tarixdə, Baş Konsulluğun təşəbbüsü ilə Şota Rustaveli adına Batumi Dövlət Universitetinin rektoru Tite Aroşidze, prorektoru Tamar Siradze və Beynəlxalq əlaqələr şöbəsinin rəisi Marine Giorgadze ilə baş konsul Fuad Əzizov arasında Universitetinin binasında görüş keçirilmişdir.
13.02.2025-ci il tarixində Acarıstan Muxtar Respublikasının Təhsil, Mədəniyyət və İdman naziri Maya Hacişvili,  nazir müavini Zaur Axvlediani və Beynəlxalq və ictimaiyyətlə əlaqələr Departamentinin rəhbəri Tea Tçanturişvili ilə baş konsul Fuad Əzizov arasında qurumun inzibati binasında görüş keçirilmişdir.
Fiqurlu konkisürənimiz Bakuriani-2025-də çıxışını başa vurub
Cari ilin 11 fevral tarixində Acarıstanın Səhiyyə və Əhalinin Sosial Müdafiəsi naziri Nino Nijaradze ilə Gürcüstanın Batumi şəhərindəki Azərbaycan Respublikasının baş konsulu Fuad Əzizov arasında görüş keçirilmişdir.