19.03.2025-ci il tarixində Gürcüstanın Batumi şəhərində Azərbaycan Respublikasının Baş Konsulluğunun təşkilatçılığı və dəstəyi ilə Batumi şəhərində Novruz bayramına həsr edilmiş tədbir keçirilib.
Azərbaycanın Batumidəki Baş konsulluğu Acarıstanda aztəminatlı ailələrə yardım edib
13.03.2025-ci il tarixdə, Acarıstanın Mədəniyyət naziri Eliso Bolkvadze Azərbaycanın Batumidəki baş konsulu Fuad Əzizovu qəbul edib.
13 mart 2025
12.03.2025-ci il tarixdə, Baş Konsulluğun təşəbbüsü ilə Batumi Dövlət Dəniz Akademiyasının rektoru Murtaz Devadze ilə baş konsul Fuad Əzizov arasında Akademiyanın inzibati binasında görüş keçirilmişdir.
12 mart 2025
Vətəndaşların nəzərinə!
10 mart 2025
06.03.2025-ci il tarixdə, Gürcüstan Veteranları ilə məsələlər üzrə Dövlət Xidmətinin rəhbəri Koba Kobaladzenin və SOCAR Kulevi Qara Dəniz Terminalının rəhbəri İlqar Əlizadənin, həmçinin, Baş konsul F.Əzizovun da iştirakı ilə xidmətin Poti şəhərindəki nümayəndəliyində görüş keçirilmişdir.
07 mart 2025
05.03.2025-ci il tarixdə, Baş Konsulluğun təşəbbüsü ilə Acarıstan Muxtar Respublikasının Ticarət və Sənaye Palatasının sədri Georgi Romanadze ilə baş konsul Fuad Əzizov arasında qurumun ofisində görüş keçirilmişdir.
05 mart 2025
28.02.2025-ci il tarixdə, Baş Konsulluğun təşəbbüsü ilə Gürcüstan Müsəlmanları İdarəsinin Qərbi Gürcüstan müftisi Hacı Adam Şantadze ilə baş konsul Fuad Əzizov arasında qurumun Batumi ofisində görüş keçirilmişdir.