27 dekabr 2018 il tarixində “Ayisi” otelində M.F.Axundov adına Gürcüstan-Azərbaycan xeyriyyə cəmiyyəti tərəfindən Azərbaycan Respublikasının Gürcüstanın Batumi şəhərindəki Baş Konsulluğun iştiraki ilə Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəylik Günü münasibətilə tədbir keçirilib.
24 dekabr 2018-ci il tarixdə Azərbaycanın Batumi şəhərində Baş konsulu Pərviz İsmayılzadə « Maqnoliya 2018» - ilin ən yaxşı turizm xidmətləri təchizatçılarının təltif edilməsi mərasimində iştirak edib.
24 dekabr 2018
23 dekabr 2018-ci il tarixdə Azərbaycanın Batumi şəhərində Baş konsulu Pərviz İsmayılzadə Batumi şəhərinin meriyasında keçirilən incəsənət xadimlərinin təltif edilməsi mərasimində iştirak edib.
23 dekabr 2018
21 dekabr 2018-ci il tarixində Gürcüstan Konstitusiya Məhkəməsinin Sədri Zaza Tavadze ilə Azərbaycan Respublikasının Batumidəki Baş Konsulu Pərviz İsmayilzadənin görüşü keçirilib.
21 dekabr 2018
Hörmətli xanımlar və cənablar!
17 dekabr 2018
15 dekabr 2018-ci il tarixində Batumidə Gürcüstanın kikboksinq assosiasiyası tərəfindən təşkil olunan və Azərbaycan komandasının qatıldığı təkbətək döyüş üzrə beynəlxalq turnirdə Azərbaycanın Baş konsulluğu da iştirak edib
15 dekabr 2018
Azərbaycan Respublikasının Gürcüstanın Batumi şəhərindəki Baş konsulluğu tərəfindən10 dekabr 2018-cı il tarixində “Divan” otelində Ulu öndər Heydər Əliyevin anım mərasimi keçirilib.