04.02.2025-ci il tarixdə, Baş Konsulluğun təşəbbüsü ilə Acarıstan Muxtar Respublikasının Kənd təsərrüfatı naziri Zaza Şavadze və nazir müavini İrma Abxazava ilə baş konsul Fuad Əzizov arasında qurumun inzibati binasında nəzakət görüşü keçirilmişdir.
27 yanvar 2025-ci il tarixində Gürcüstanın Batumi şəhərində Azərbaycan Respublikasının baş konsulu Fuad Əzizov ilə Gürcüstanda Azərbaycanlı İş Adamları Birliyinin (AZEBİ) sədri Nəriman Qurbanov arasında görüş keçirilib.
27 yanvar 2025-ci il tarixində Gürcüstanın Batumi şəhərində Azərbaycan Respublikasının baş konsulu Fuad Əzizov Tbilisi şəhərinə səfər edib.
21.01.2025-ci il tarixdə, Baş Konsulluğun təşəbbüsü ilə Acarıstan Muxtar Respublikasının Maliyyə və İqtisadiyyat naziri Caba Phutkaradze ilə baş konsul Fuad Əzizov arasında qurumun inzibati binasında nəzakət görüşü keçirilmişdir.
Batumidə 20 Yanvar faciəsi qurbanlarının xatirəsi anılıb
“Adjara.PS” portalında “1990-cı il 20 Yanvar faciəsi öyrənilməli və olduğu kimi gələcək nəsillərə çatdırılmalıdır” adlı məqalə dərc olunub
17.01.2025-ci il tarixdə Azərbaycan tərəfinin təşəbbüsü ilə Acarıstan Muxtar Respublikası hökumətinin sədri Tornike Rijvadze ilə Baş konsul Fuad Əzizov arasında görüş keçirilmişdir.
16.01.2025-ci il tarixində Gürcüstanın Batumi şəhərində Azərbaycan Respublikasının baş konsulu Fuad Əzizov və Gürcüstanın Batumi şəhərindəki İran İslam Respublikasının baş konsulu Hossein Zafar Qasempour arasında görüş keçirilmişdir.
16 yanvar 2025-ci il tarixində Gürcüstanın Batumi şəhərində Azərbaycan Respublikasının baş konsulu Fuad Əzizov ilə Batumi şəhərinin meri cənab Arçil Çikovani arasında görüş keçirilmişdir.
13.01.2025-ci il tarixdə Baş Konsulluğun təşəbbüsü ilə Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin (SOCAR) Batumi nümayəndəliyinin rəhbəri Səfər Əli-zadə ilə Baş konsul Fuad Əzizov arasında görüş keçirilmişdir.